DEPRESYONA GİREN KADIN EVDE GÖĞÜSLERİNİ KESTİ

evde kendi başına göğüslerini keserek implantlarını çıkardı.

DEPRESYONA GİREN KADIN EVDE GÖĞÜSLERİNİ KESTİ

evde kendi başına göğüslerini keserek implantlarını çıkardı.

Kıbrıs Haber
Kıbrıs Haber
26 Nisan 2018 Perşembe 22:28
35 Okunma
DEPRESYONA GİREN KADIN EVDE GÖĞÜSLERİNİ KESTİ

İngiltere'nin Skegness kentinde yaşayan 49 yaşındaki Tonia Rossington isimi kadın, estetik operasyonla B cuptan F cupa büyüttüğü göğüslerini evde kendi başına keserek içindeki silikonu çıkarttı.

Depresyon yaşıyordu

çocuk annesi kadın, Youtube'da izlediği ameliyat videoları ile kendi göğüs implantını keserek herkesi şaşkına çevirdi. Göğüslerindeki implantlara bağlı olarak depresyon ve anksiyete yaşayan kadın, eşinin ona bu operasyon için gönderdiği parayı bu iş için kullanmak yerine sıkıntısını tek başına çözmeye karar verdi.

İnternetten araştırdı

Yatak odası aynası önünde kendi göğüslerini kesen kadın, prosedürü internetten araştırdığını ve kocası işteyken bu işe giriştiğini söyledi. Sayın aldığı neşter ile göğüslerini kesen kadın, önceki ameliyatının bıraktığı sinir hasarı sebebiyle, ağrı reseptörleri çalışmadığı için acı çekmedi.

Keserken biri patladı

Önceki ameliyatından kalan yara izinin izini sürerek önemli dokulara zarar vermemeye çalıştığını söyleyen İngiliz, implantlardan biri patlayınca işlerin değiştiğini ve paniklediğini söyledi.

Her iki implantı da vücudundan çıkardıktan sonra hastaneye koşan kadın, kocasına not bırakıp endişelenmemesi gerektiğini ve hastane gittiğini yazdı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol