YDP’DEN GÜNGÖRDÜ’YE TAM DESTEK

YDP’den Güngördü’ye tam destek YDP merkez yönetim kurulu, Girne’de Nidai Güngördü’yü destekleyeceğini açıkladı

YDP’DEN GÜNGÖRDÜ’YE TAM DESTEK

YDP’den Güngördü’ye tam destek YDP merkez yönetim kurulu, Girne’de Nidai Güngördü’yü destekleyeceğini açıkladı

Kıbrıs Haber
Kıbrıs Haber
09 Haziran 2018 Cumartesi 19:37
180 Okunma
YDP’DEN GÜNGÖRDÜ’YE TAM DESTEK

Yeniden Doğuş Partisi (YDP), 24 Haziran Yerel Yönetimler seçiminde Girne’de bağımsız belediye başkan adayı Nidai Güngördü’yü destekleme kararı alarak, Girne Öğretmen Evinde düzenlenen iftar yemeğinde açıklandı. Yemekte YDP Başkanı PROF. DR. Erhan Arıklı, YDP Genel Sekreteri Turan Büyükyılmaz, YDP Ekonomik ve Mali işler sorumlusu Bülent Kaya ve Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nidai Güngördü birer konuşma yaptı.

 Arıklı: Girne’yi daha iyi bir noktaya taşıyacak YDP Başkanı PROF. DR. Erhan Arıklı, partinin merkez yönetim kurulunda alınan karar doğrultusunda Girne’de bağımsız belediye başkan adayı Nidai Güngördü’yü destekleme kararı aldıklarını söyledi.

Erhan Arıklı, inşaat mühendisi olan ve kentin sorunlarını iyi bilen Nidai Güngördü’nün sorunlara çözüm üretip Girne’yi daha iyi bir noktaya taşıyacağına dair inancının tam olduğunu ifade etti. Girneye gelirken, belediyenin yeni hizmet binası ve kültür merkezi inşaatını gördüğünü anlatan Arıklı, belediyenin öz kaynaklarıyla 23 milyon TL’ye yapılan işin Güngördü’nün yeniden seçilmesi için yeterli bir neden olduğunu kaydetti.

 Kaya: Güngördü’nün insan ilişkileri her dönemde iyi oldu YDP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nidai Güngördü’nün müdürlüğü ve belediye başkanlığı döneminde insan ilişkilerinin herkesle iyi olduğuna işaret etti. Bülent Kaya bu nedenle YDP merkez yönetim kurulunun Nidai Güngördü’yü destekleme kararı aldıklarını ifade ederek, alınan kararı parti üyelerine ve kamuoyuna duyurmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

 Büyükyılmaz: Girne için başarılı işler yaptı YDP Genel Sekreteri Turan Büyükyılmaz konuşmasında, Güngördü’nün bağımsız bir aday olması, Girne için başarılı işler yapması ve yeni dönemde projelerini hayata geçirmesi için destek kararı aldıklarını ifade etti.

Güngördü: YDP’ye teşekkür ederim Girne Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nidai Güngördü, müdürlüğü döneminde tüm kesimlere eşit davranmasının sonucunu 2014 seçimlerinde gördüğüne ve belediye başkanı olduğuna dikkat çekti. Nidai Güngördü, YDP’nin aldığı kararın güven ve eşitlikçi tutumdan kaynaklandığını belirterek, parti genel başkanı, merkez yönetim kurulu ve parti üyelerine teşekkür etti.

 Güngördü, verilen destekle seçimden hemen sonra Girne’de başlatılan gelişimin devam edeceğini kaydetti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol