6’ıncı geleneksel bisiklet ada turu yarın ve pazar günü yapılacak

Yarın ve pazar günü, Green Pedal Cycling Spor Kulübü tarafından düzenlenecek olan 6. Geleneksel Bisiklet Ada Turu, ülke genelinde gerçekleşecek.

Yayın: 07.06.2024 - 15:11

44 kez okundu

6’ıncı geleneksel bisiklet ada turu yarın ve pazar günü yapılacak

İlk gün olan yarın, saat 6.30’da İskele Long Beach’teki Cortado Cafe önünden başlayacak. Bisikletçiler Gazimağusa istikametine doğru ilerleyecekler ve sırasıyla St. Barnabas Yolu, Mutluyaka, Gazimağusa, Lefkoşa Anayolu, Lefkoşa, Güzelyurt Anayolu, Güzelyurt ve Lefke güzergahlarını takip ederek Velmer Otel’e ulaşacaklar.

Pazar günü ise, saat 6.30’da Lefke Velmer Otel önünden başlayacaklar ve Gemikonağı sahil yolu üzerinden ilerleyerek Lefke-Güzelyurt Anayolu, Güzelyurt, Lefkoşa Anayolu, Lefkoşa, Gazimağusa Anayolu, Dörtyol, Alaniçi, Ötüken ve İskele güzergahlarını takip ederek Cortado Cafe önünde turu sonlandıracaklar.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre, belirtilen güzergahlarda bisikletçilere polis eskortu eşlik edecek ve güzergahtaki tüm kavşaklar geçici olarak kapatılarak araç trafiğine izin verilmeyecek.

Sürücülerin ve bisikletçilerin can ve mal güvenliği için belirtilen tarihlerde yavaş ve dikkatli bir şekilde seyretmeleri, trafik işaretlerine uymaları önemle rica olunur.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap