Creditwest Bank’ın “30. Yıl Resim Yarışması’nda ödüller dağıtıldı

Creditwest Bank'ın "30. Yıl Resim Yarışması" adlı etkinliği, çocukların yaratıcılıklarını teşvik etmek ve sanatsal yeteneklerini geliştirmek amacıyla düzenlendi. Yarışmaya katılan 430 öğrenci arasından seçilen kazananlar, Creditwest Bank Genel Müdürlük binasında düzenlenen bir törenle açıklandı ve ödülleri verildi.

Yayın: 12.06.2024 - 13:21

177 kez okundu

Creditwest Bank’ın “30. Yıl Resim Yarışması’nda ödüller dağıtıldı

Jüri üyeleri olan resim öğretmeni Erman Karaman, Ülviye Karabaşak, Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Eliz Ulusoy, geçtiğimiz hafta dereceye giren eserleri belirlemişlerdi.

Ödül töreninde, ilk üçe giren ve mansiyon ödülüne layık görülen 30 öğrenciye hediyeleri ve sertifikaları takdim edildi. Ödülleri, Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Mali Kontrol ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Eliz Ulusoy ve Kredilerden Sorumlu Koordinatör Caner Değirmencioğlu tarafından verildi.

Yarışmada, çocukları spora ve sağlıklı yaşamaya teşvik etmek amacıyla 30 adet spor malzemesi ödül olarak dağıtıldı.

Mazher Zaheer, Creditwest Bank’ın 30. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 2024 içinde çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştireceklerini ve bu yıl özellikle çocukları bu projelerin merkezine koyduklarını belirtti. Ayrıca, gençlere yönelik eğitim bursları, staj programları, girişimcilik yarışmaları gibi projelerin hayata geçirildiğini de vurguladı.

30.yılda 30 spor malzemesi ödülü verildi

  İlkokul 1. ve 2. sınıf için ve 3., 4., 5. sınıf öğrencileri için iki farklı kategoride yapılan yarışmada, çocukların çevreye karşı farkındalığı geliştirmeye yönelik olarak “Çevre” ve “30 Yıl Sonraki Hayalindeki Kıbrıs” temalı resimler çizildi.

  İlkokul 1. ve 2. sınıf kategorisinde Su Hulusioğlu (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu) birincilik, Cemile Özbudak (Karşıyaka İlkokulu) ikincilik, Elif Işık (Karşıyaka İlkokulu) üçüncülük ödülünü aldı.

  İlkokul 3. 4. ve  5. sınıf kategorisinde, Fatma Okur (Polatpaşa İlkokulu) birincilik, Seran Cemali (GAÜ İlkokulu) ikincilik, Hiranur Akad (Şehit Tuncer İlkokulu) üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

  İlkokul 1. ve 2. sınıf öğrencileri Tahir Kılıç (Karşıyaka İlkokulu), Poyraz Alken (Şehit Doğan Ahmet İlkokulu), Demir Yahi (Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu), Esen Gültekin (Gönyeli İlkokulu), Harun Efe Albayrak (Doğa İnternational School), Çağdaş Alperen Değer (Alsancak İlkokulu), Seher Ada Akdoğan (Hasan Cafer İlkokulu), Suphi Albayrak (Kurtuluş İlkokulu), Laren Hocanın (Doğu AKdeniz Doğa İlkokulu), Özkan Soykut (Yenierenköy İlkokulu), Şehit Doğan Ahmet(Ayşe Su Özergin), Elis Aden Soykan (Alayköy İlkokulu), Ayşenur Arslan (Lefke İstiklal İlkokulu), Asya Onatlı (Doğa İnternational School) mansiyon ödül aldı. 

  İlkokul 3., 4. ve 5. sınıf öğrencileri Yağmur Kani (Lefke İstiklal), Bade Doğan (9 Eylül ilkokulu), Hayal Zehra İlkan (Yeniboğaziçi Yakın Doğu İlkokulu), Okyanus Çetin (Suat Günsel Girne İlkokulu), Betül Rüya Ulusal (Alayköy İlkokulu), Nurcan Tavukcu (Levent İlkokulu), Mert Ali Yıldız (Alsancak İlkokulu), Miray Karacelal (Alsancak İlkokulu), Meltem Tamar Yeşilyüz (Karşıyaka İlkokulu), Yurdanur İzveren (Suat Günsel Girne İlkokulu), Eylem İncirlili (Suat Günsel İlkokulu Lefkoşa), Özüm Soykut (Yenierenköy İlkokulu) Mansiyon ödülü aldı.

  Yorum Yaz

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap