Cumhurbaşkanı Tatar, Final Üniversitesi’nin mezuniyet törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Final Üniversitesi'nin mezuniyet törenine katılarak önemli mesajlar verdi. Tatar, törende yaptığı konuşmada, yaşam boyu eğitimin önemini vurguladı ve öğrencileri bu konuda motive etti.

Yayın: 25.06.2024 - 13:21

40 kez okundu

Cumhurbaşkanı Tatar, Final Üniversitesi’nin mezuniyet törenine katıldı

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Tatar, mezuniyet töreninde öğrencilere hitaben, “Hayat boyu eğitim ve sürekli başarı peşinde koşmak, her birinizin amacı olmalıdır” şeklinde konuştu.

Final Üniversitesi’nin kısa süre önce kurulmasına rağmen, yaptığı yatırımlarla büyük başarılara imza attığını belirten Tatar, üniversitenin 170 öğretim üyesi ve çeşitli ülkelerden gelen öğrencilere ev sahipliği yaptığını ifade etti. Tatar, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, kariyerlerinde başarılar diledi.

Öğrencilerin önünde uzun yıllar olduğunu belirten Tatar, gençlerin ülkelerine, ailelerine ve insanlığa katkıda bulunacaklarına inandığını söyledi.

Mezun öğrencilerin üniversite ile iletişimlerini sürdürmeleri ve bilgi alışverişine devam etmeleri gerektiğini tavsiye eden Cumhurbaşkanı Tatar, hayatın üretken, yaratıcı, başarılı ve ülkesini seven bireyler için güzel olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap