83 yaşındaki kadını ses çıkarmasın diye dövdü

Rus bakıcı dehşeti gizli kamerayla ortaya çıktı! 83 yaşındaki kadını ses çıkarmasın diye ağzını yastıkla kapatıp dövmüş

83 yaşındaki kadını ses çıkarmasın  diye dövdü
banner22

Kayseri'de koronaya yakalanan 83 yaşındaki annelerini ziyaret edemeyen aile üyeleri, Rus uyruklu bir bakıcı ile anlaştı. Telefonla görüntülü konuştuklarında Rus bakıcıdan "Anneniz çok iyi. Yemeklerini yiyor" yanıtını alan çocuklar karantinanın bitiminin ardından ziyaret ettikleri annelerinin halini görünce büyük bir şok yaşadı. Rus uyruklu Maya Karimova'nın, yaşlı kadının ağzını yastıkla kapatıp dövdüğü, tuvaletini yapmaması için aç bıraktığı eve yerleştirilen gizli kamerayla ortaya çıktı.

Kayseri'de salgın nedeniyle yatağa bağlı annelerini ziyaret edemeyen çocukları, anneleri için yurt dışındaki tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Rus uyruklu bir bakıcı ile anlaştı. Geçirdiği menisküs ameliyatı sonrası hastane enfeksiyonu kaparak yatalak olan Gümüş Bozkurt'un (83) kâbusu ise bakıcının eve gelmesi ile başladı.

EVE YAPTIKLARI ZİYARETTE BÜYÜK ŞOK YAŞADILAR

Bakıcı Maya Karimova, çocukları telefonla görüntülü aradığında "Anneniz çok iyi. Yemeklerini yiyor" yanıtları verdi. Karantinalarının bitmesinin ardından aile eve yapılan ziyarette şok yaşadı.

KORKUNÇ GERÇEK KAMERADA ORTAYA ÇIKTI

Annelerinin 15 kilo birden zayıfladığını, hiç konuşamadığını gören torun Kübra Kolkıran eve kamera yerleştirince, korkunç gerçek ortaya çıktı.

"TEYZEM ALTINI DEĞİŞTİRİNCE MORLUKLARI FARK ETTİ"

Yaşadıklarını Sabah gazetesine anlatan Kübra Kolkıran, "Kamerada anneannemle hiç ilgilenmediğini, sürekli sevgilisi ile konuştuğunu gördük. Teyzem anneannemin altını değiştirince morlukları fark etti.

"VURURKEN SES ÇIKMASIN DİYE YASTIK DAYAMIŞ"

Anneannem bakıcının ayrıldığını anlayınca tekrar yemeye içmeye ve konuşmaya başladı ve bize bakıcı kadının korkusundan konuşamadığını belirterek başından geçenleri anlattı. Vururken ses çıkmasın diye yastık dayadığını, ağzını kapattığını, yatağa çarparak dövdüğünü, yumruk attığını, tuvaletini yapmasın diye aç bıraktığını, ilaçlarını vermediğini, kendisiyle uğraşmamak için uyku ve sinir hapı verdiği, sabaha karşı saat 4'te banyo yaptırdığını söyledi.

"KENDİ HASTALARI DA KALP KRİZİNDEN ÖLMÜŞ"

Bacakları morarmıştı. Susuz kaldığı için idrarından kan geldi. Şikâyetçi olduk. Anneanneme virüs bulaştırmayalım, zarar vermeyelim derken istemeden daha büyük zarar vermişiz. Kimse annesini yalnız bırakmasın. Maya Karimova'yı tavsiye eden tanıdıklarımız böyle bir sorun yaşamadıklarını ancak kendi hastalarının da aniden kalp krizinden öldüğünü söylediler" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 13:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20