Açıklamaları sosyal medyayı salladı!

TikTok fenomeni çift, Rachel McIntyre ve Josh Duncan sosyal medyadan yaptıkları cinsel içerikli paylaşımlar sayesinde takipçi sayısını arttırmayı başardı. Geçtiğimiz aylarda arkadaşlarıyla cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf eden çift, yine çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken paylaşımda ikili mezarlıkta cinsel ilişkiye girdi.

Açıklamaları sosyal medyayı salladı!
banner22

Erkek arkadaşıyla yaşadıkları özel anları sosyal medyadan paylaşmayı sevdiğini dile getiren McIntyre, bunun ilişkilerini heyecanlı hale getirdiğini söyledi. McIntyre son olarak erkek arkadaşıyla tarihi Greyfriars Kirkyard'daki mezarlıkta cinsel ilişkiye girdi. Turistik merkezdeki paylaşımın sonrasında sosyal medya kullanıcıları ikiliye tepki göstererek yaptıklarının saygısızlık olduğunu belirtti.

“Bunu herkes yapıyor”

Sosyal medya kullanıcılarının tepkilerinin yersiz ve fazla olduğunu dile getiren Duncan, “Bunu saygısızlık olarak görmüyoruz. Bu herkes yapıyor. Mezarlıklarda böyle şeylerin olduğunu fark etmişsinizdir. Sadece bizim dışımızdaki kimse bunu kayıt etmiyor. Bir hayatımız var ve onu doyasıya yaşamak istiyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20