Astrolog Murat İpek'ten burç yorumları

Astrolog Murat İpek'ten 7 Nisan 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Astrolog Murat İpek'ten burç yorumları
banner22

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 2

Koç

İletişim konularında kafanız karışabilir. E-posta atarken, birilerine özellikle bir şeyler yazıp gönderirken ve konuşurken dikkatli olun derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 3

Boğa

Maddi, manevi bugün daha yapıcı ve moral veren bir yerden kendinizi destekleyin. Siz kendinize gereken değeri vermezseniz başka kim verebilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 4

İkizler

Kendinizi bugün haber ve bilgi bombardımanına tutulmuş gibi hissedebilirsiniz. İşinize yarayan bilgiyi taşıyın derim. Zaman kaybınız olabilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 5

Yengeç

Çevrenizle iletişimdeyken bugün olabildiğince karşınızdakini anlamaya çalışın önce. Sonra bir yargıya vararak ilerleyin konu üzerinde derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 6

Aslan

Kendinizi bugün sosyal konularda hareketli ve fakat bir o kadarda gergin hissetmeniz olası, ailenize bugün biraz daha önem verin.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 7

Başak

Çalışma, kariyer ve özellikle resmi konularda hareket almak isteyebilirsiniz. Bu anlamda tepkisel olmanız söz konusu. Daha sakin davranın.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 8

Terazi

Yurt dışı veya akademik konularda enteresan gelişmeler olabilir. Kendinizi olabildiğince ifade etme konusunda güçlü hissedin yeterli.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 9

Akrep

Bugün sağlığınızı ihmal etmeyin “bana bir şey olmaz” diyerek kazaya neden olabilecek riskli davranışlardan uzak kalın derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 10

Yay

Olabildiğince sakin olmanızda fayda var. Hayal kırıklığına açıksınız. Mahkemeler, açık düşmanlar hakkında sert bir gün yaşamanız söz konusu olabilir.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 11

Oğlak

İş ve çalışma koşullarınızda mümkün mertebe ilerici olmaya bakın. Sizi duraksatan bir şey olursa hemen sonlandırın, uzaklaşın ondan derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 12

Kova

Bugün biraz gerilimli bir gün o nedenle dikkatinizi toplamanızda fayda var. İş hele ilişkilere gelip çatmışsa sakin olmaya bakın derim.

Günlük burç yorumları (7 Nisan 2022) - 13

Balık

Sizi biraz ana, baba mevzularında hareket alırken görmemiz mümkün o nedenle yavaş olun ve oldu bittiye getirmeyin hiçbir şeyi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20