Astrolog Murat İpek'ten burç yorumları

Astrolog Murat İpek'ten 5 Nisan 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Astrolog Murat İpek'ten burç yorumları
banner22

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 2

Koç

Kısa vadeli planlar yapmanız gerekiyorsa kendinizi mümkün mertebe zamanlama konusunda doğru seçimler yaptığınıza emin olun derim.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 3

Boğa

Maddi konularda bugün biraz sıkışmış ve kararsız kalmış olabilirsiniz. Eğer doğru bir planlama yaparsanız sizin için güzel haberler gelecektir.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 4

İkizler

Bugün çok fazla “ben var ya ben…” diyeceğiniz bir gün olabilir. Egonuzla doğru bir biçimde konuştuğunuz taktirde iyi bir gün.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 5

Yengeç

Daha durgun bir günden geçecek olabilirsiniz. Özellikle size yol gösterecek olan rüyalarınızı doğru yorumlamanız gerekebilir. İçinizi dinleyin.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 6

Aslan

Yeni tanışmalar ve ilişkiler konusunda biraz çekimser davranabilirsiniz ve çoklukla kendinizi tutuk hissetmeniz olası. Bu tip işler varsa erteleyin.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 7

Başak

Anne veya aile büyükleri ile ilgili bir meselenin içinden geçecek olabilirsiniz. Kendinize haksızlık edildiğini düşünüyorsanız bu konuda şimdilik susun.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 8

Terazi

Bugün bazı konularda kendinizi ortaya koymak, anlatmak ifade etmek isteyebilirsiniz. Ne anlatıyorsanız tane tane anlatmaya bakın.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 9

Akrep

Ortak kazançlar veya eşinizin geliri ile ilgili olarak önünüze bazı teklifler gelebilir. Bu konuda hareket almadan önce bilen birilerine danışın derim.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 10

Yay

Sağlık konusunda üstünüze düşenleri yapmanız gerekebilecek bir günden geçecek olabilirsiniz. Bu konuda ihmalkar davranmamaya bakın.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 11

Oğlak

Çevrenizde gelişen olaylar özel hayatınıza kadar uzanacak olabilir. Bugün “iş başka aşk başka” diyebildiğiniz noktada kazanırsınız.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 12

Kova

Aile ve aile büyükleriyle ilgili çözüm bekleyen konulara el atmanızda bugün ciddi fayda var. İhtiyacı olana el uzatmak size yakışandır.

Günlük burç yorumları (5 Nisan 2022) - 13

Balık

İletişimde ufak tefek aksaklıklar olsa da kendinizi olayların daha derinlerine çekilirmiş gibi hissetmeniz olası. Yine de akılcı olmakta fayda var.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20