Çocuklarını emzirerek kurtardı, susuzluktan öldü

Venezuela'da gemi kazası geçiren bir kadın, susuzluğa yenik düşmeden önce çocuklarını dört gün emzirerek hayatlarını kurtardı. Yetkililer, kadının çocuklarını emzirirken hayatta kalabilmek için kendi idrarını içtiğini açıkladı.

Çocuklarını emzirerek kurtardı, susuzluktan öldü
banner22

Newsweek'de yer alan habere göre, Mariely Chacon ve ailesi 3 Eylül'de ıssız bir ada olan La Tortuga'ya eğlence amaçlı bir tekne gezisi düzenledi. Aynı rotada onlarla birlikte başka bir tekne daha seyahat halindeydi.

Gezi başladıktan dakikalar sonra, teknelerden birinde elektrik arızası olduğu bildirildi. Tekne arızayı giderdikten sonra yeniden yola çıktı ancak büyük bir dalgan gemiyi ikiye böldü. Yolcular denizde 70 mil açıkta kaldı.


HAYATTA KALABİLMEK İÇİN KENDİ İDRARINI İÇTİ

Altı yaşındaki oğlunu ve iki yaşındaki kızını hayatta tutmak için çaresizce çabalayan anne çocuklarını emzirdi. Yetkililerin aktardığı bilgiye göre hayatta kalabilmek için kendi idrarını içti. Tüm kurtulma çabalarına rağmen, Bayan Chacon şiddetli sıcak çarpması ve dehidrasyon nedeniyle hayatını kaybetti.

Talihsiz annenin emzirmeye başvurduğu sırada dehidrasyonun tetiklendiği ve bu nedenle de organ yetmezliği yaşadığını bildirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20