Temizlik ürününün şişesini 15 sterline satıyor

Kraliçe II. Elizabeth ticarete atılmaya karar verdi. Kraliyet ailesinin Sandringham Malikanesi’nin logosunun yer aldığı bir ürünü piyasa sürdü. 500 ml’lik şişlerde satılan temizlik ürününün fiyatı 15 sterlin olarak belirlendi.

Temizlik ürününün şişesini 15 sterline satıyor
banner22

Kraliçe II. Elizabeth, yeni bir bulaşık deterjanı markası çıkardı.

Independent'in haberine göre deterjanlar, Kraliçe'nin Norfolk'taki evinde yer alan hediyelik eşya dükkanında satılmaya başladı. Hijyen ürününün diğer malzemelere kıyasla çevreye daha az zarar verdiği belirtildi.

500 ml'lik şişelerde satılan ürünlerin üstünde kraliyet ailesinin Sandringham Malikanesi'nin logosu yer alıyor. Bununla birlikte mülkün yakınındaki okyanus kıyısına atıfta deterjanın "sahil yürüyüşlerinin kokusunu" taşıdığı belirtiliyor.

Şişenin etiketinde şu ifadeler yer alıyor: "Çevremizi korumaya yönelik ortak tutkudan esinlenerek, en iyi botanik malzemelerini kullanarak mülkten sadece 16 km uzakta kendi bulaşık deterjanımızı üretmek için Norfolk Natural Living'le işbirliği yaptık."

Eski bir Kraliyet çalışanı olan Paul Burrel, Aralık 2020'de katıldığı The Secret adlı podcast programında Kraliçe'nin bulaşık yıkamayı çok sevdiğini söylemişti. Burrel şu ifadeleri kullanmıştı:

"Kraliçe pikniğe gitmekten hoşlanır ama yemeklerin hepsi hazırdır. O yıkamayı sever." Eski Kraliyet çalışanı, Kraliçe II. Elizabeth'in "ellerini lavaboda ıslatmayı sevdiğini" dile getirmişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20