Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne 2 bin euro değerinde Patient’s Lift bağışlandı

Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, yaptığı yazılı açıklamada, duyarlı yardımsever Ahmet Sanver'in derneğe 2 bin Euro değerinde bir hasta kaldırma cihazı bağışladığını duyurdu. Bu bağışın, özellikle yatalak kanser hastalarının bakımını kolaylaştıracağını ve hasta yakınlarına daha rahat hizmet sunma imkanı sağlayacağını belirtti.

Yayın: 04.07.2024 - 08:51

37 kez okundu

Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne 2 bin euro değerinde Patient’s Lift bağışlandı

Kocaismail, hasta yakınlarının yatalak hastaların banyo yapmaları, yatakta döndürülmeleri ve yürütülmeleri gibi günlük işlemlerde yaşadıkları büyük zorlukları dile getirerek, bu hasta kaldırma cihazının dernek, hastalar ve yakınları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade etti. Ahmet Sanver’in, uzun yıllardır Kurban Bayramları ve derneğin özel günlerinde düzenli olarak cihaz bağışları, elektrikli karyolalar ve oksijen sistemleri gibi ihtiyaçlara destek verdiğini de vurguladı.

Raziye Kocaismail, Ahmet Sanver’in her zaman derneğin ihtiyaçlarına duyarlılık gösterdiğini belirterek, Sanver Ailesine, dernekten hizmet alan tüm kanser hastaları adına içtenlikle teşekkür etti.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap