Adaya giriş yaparken yakalandı

WhatsApp üzerinden bir kadını arayarak cinsel içerikli görüntüler gönderdiği gerekçesi ile tutuklanan zanlıya mahkeme tarafından soruşturma maksatlı 1 gün tutukluluk emri verildi.

Adaya giriş yaparken yakalandı
banner22

WhatsApp üzerinden 22 Kasım 2020 tarihinde bir kadını arayarak cinsel içerikli görüntüler gönderdiği gerekçesi ile hakkında şikâyet bulunan ve önceki gün ülkeye giriş yaparken tutuklanan zanlı M. D. mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Kemal Berro olayla ilgili bulguları aktardı.

Berro huzurda bulunan zanlı M. D.’nin 22 Kasım 2020 tarihinde bir kadını WhatsApp üzerinden görüntülü arayıp mastürbasyon yaptığı ve sonrasında cinsel içerikli video gönderdiği gerekçesi ile aleyhinde şikâyet bulunduğunu söyledi.

ERCAN’DAN ÜLKEYE GİRİŞ YAPARKEN TUTUKLANDI

Polis zanlının yurtdışına olduğu için aleyhine tutuklama emri alındığını ve önceki gün Ercan Havalimanı’ndan giriş yaptığı esnada tutuklandığını mahkemeye aktardı. Polis zanlının telefonunun inceleneceği ve yapmış olduğu beyanların teyit tekzip edileceğini bu bağlamda zanlının ilk etapta 1 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Meltem Dündar zanlının soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20