Cankurtaranlar yardımına koştu!

Yeniboğaziçi’nde faaliyet gösteren bir otelde müşteri olarak bulunan 80 yaşındaki Hasan ALKAN, sahilden yaklaşık 40 metre içeride yüzdüğü sırada aniden rahatsızlanarak boğulma tehlikesi geçirdi, Kaynak: 80 yaşındaki Alkan’ı cankurtaranlar kıyaya çıkardı

Cankurtaranlar yardımına koştu!
banner22

Yeniboğaziçi’nde faaliyet gösteren bir otelde müşteri olarak bulunan 80 yaşındaki Hasan ALKAN, sahilden yaklaşık 40 metre içeride yüzdüğü sırada aniden rahatsızlanarak boğulma tehlikesi geçirdi, cankurtaranlarca kıyaya çıkarıldı.

Polis 80 yaşındaki Alkan’ın yoğum bakımda tedavisinin sürdüğünü açıkladı.

Olay polis bültenine şöyle yansıdı:

“29.05.2022 tarihinde, saat 12:00 sıralarında, Yeniboğaziçi’nde faaliyet gösteren bir otelde müşteri olarak bulunan Hasan ALKAN(E-80), sahilden yaklaşık 40 metre içeride deniz içerisinde yüzdüğü sırada aniden rahatsızlanarak boğulma tehlikesi geçirmiştir. Bahse konu şahıs, görevli cankurtaranlar tarafından kıyıya çıkarıldıktan sonra, otel sağlık görevlisi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek yoğun bakım servisinde müşahede altına alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20