Ekonomi ve Enerji Bakanlığında görev değişimi

Başbakan Faiz Sucuoğlu'nun bugün kabinesini açıklamasının ardından yeni bakanlar görevlerini devralmaya başladılar. İlk devir teslim töreni Ekonomi ve Enerji Bakanlığında gerçekleştirildi. Yeni kabinede Ekonomi ve Enerji Bakanlığına getirilen Sunat Atun düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Erhan Arıklı'dan devraldı.

Ekonomi ve Enerji Bakanlığında görev değişimi
banner22

Başbakan Faiz Sucuoğlu’nun bugün kabinesini açıklamasının ardından yeni bakanlar görevlerini devralmaya başladılar. İlk devir teslim töreni Ekonomi ve Enerji Bakanlığında gerçekleştirildi. Yeni kabinede Ekonomi ve Enerji Bakanlığına getirilen Sunat Atun düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Erhan Arıklı’dan devraldı.

Erhan Arıklı, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı görevini Sunat Atun’a devretti. Devir teslim töreninde açıklamalarda bulunan Atun,  “Devlet kalıcı görevler geçici. Bende bu görevi 5’nci kez devralıyorum. Önümüzde kısa bir süre var. Sucuoğlu hükümeti ülkeyi seçimlere taşımak için kurulmuş bir hükümet. Seçim tarihine kadar olacak olan süre daha fazla bakanlığın rutin ve idari işleriyle geçecek” dedi.

Sucuoğlu hükümetinin devlete ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Atun, kurultayda yüksek oy oranı ile seçilen Faiz Sucuoğlu’nu ve ülkeyi güçlü bir gelecek beklediğini ona destek verenler ile birlikte ülkenin de istikrara kavuşacağına inanç belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2021, 16:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20