Ender Denktaş Vangöl hükümete ateş püskürtmeye devam ediyor!

Ender Denktaş Vangöl hükümete ateş püskürtmeye devam ediyor!

KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rahmetli Rauf Raif Denktaş'ın kızı Ender Denktaş Vangöl, bakanlar kurulunun Denktaş’ın anıt mezarının bakım ve idame ettirilmesi konusunda aldığı bir takım kararlara  ateş püskürmeye devam ediyor...

İşte Ender Denktaş Vangöl'ün sosyal medya hesabı üzerinden, Demokrat Parti Genel Başkanı ve Turizm Ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'na verdiği cevap.

Haklısınız Sn Ataoğlu.O Bakanlar kurulunda eğer ki Varsaydınız ,Söz konusu LİDER in bir AİLESİ olduğunu HATIRLATIR İKAZ EDERDİNİZ .Gelmiş geçmiş tüm Hükümetler içinde şu an olduğu noktadan bir adım ileri gidemeyen şekli Şu an Başkanı olduğunuz Partinin kurucusu Serdar Denktaş’ın eseridir Hem de Türkiyeden tek kuruş almadan.Şimdi parmak hesabıyla mı hesaplasak gelmiş geçmiş tüm Hükümetleri yoksa hesap makinesiyle mi. ??? Birini eksi tutup hesaplayın son 10 yılda kimler geldi kimler geçti O bayıldığınız MAKAMLARDAN . Evet Haklı  olduğunuz nokta şu ki  GELMİŞ GEÇMİŞ TÜM YETKİLİLERİN YÜZ KARASIDIR ANIT MEZAR .Ama Bir eksi olarak .Orası bu güne kadar ne haldeyeyse yönettiğinizi sandığınız bu memleket de odur sayelerinizde .ve bu HEPİNİZİN UTANÇ VESİLELERİ OLMALIDIR.Var mı öyle bir UTANÇ ??? Gösterdikleri üzere YOK.Olsa şimdi sırasıydı GÖRÜRDÜK alınan kararlardan .Ta ki Onay verdiğimiz proje ortaya çıkana kadar maalesef kimsenin  böyle bir UTANCI YOKTU.şimdi mi ??? Sadece kendi çıkarları ,kendi egoları, ve bağımlı oldukları her ne ise !!!! Siz ne demek istediğimi ANLADINIZ. 
şimdi GKK dan vazgeçip özel koruma fikri ne kadar saçmaysa ,var olan projeyi Biz onay verip beğenmişsek Beğenmeyip eleştirmek kimsenin haddi değil . Sn Başbakan mimarmış.e söylemeseydiniz bu daha AYIP ..ilk projeniz bu olmalıydı O koltukta bence .Artık tabi ki öok geç . Önümüze projemi koydunuz da HAYIR dedik !!! Bu yüzden hiç bir şekilde Aileden gizli saklı kararlar alma HAKKINIZ da YOK bu konuda .Tüm ikazlarımıza rağmen bilerek ve isteyerek bizleri HİÇ sayarak aldığınız KARARLAR 
 “CENAZENİZİ ALIN” mahiyetindedir .Bu Hükümet kimler ??? RAUF R DENKTAŞ ‘ın Bu ülkeye “ BİRLİK, BERABERLİK ,ve ULUSAL çıkarlarını koruma amacıyla kurduğu UBP .Diğerleri kimler ??? UBP içinde Yapılan haksızlıklara boyun eğmeyerek 9 lar denilen grupla ülkeye diğer bir ULUSAL görüş düşüncesiyle  SERDAR DENKTAŞ’ın kurduğu ve R.R.DENKTAŞ  ‘ın da destek verdiği DP diğer bir deyişle UBP nin DENKTAŞ ‘a sırf bu yüzden düşman olduğu O vahim dönem .Bir diğerleri kimler ??? Vatan millet sakarya diyerek Türkiyeden ülkemize gelip yerleşmiş burayı vatan saymış biz de onları kucaklamış ve hiç bir şekilde içimizde  AYRIŞTIRMADIĞIMIZ  ulusal çıkarların en büyük savunucuları bilinen YDP… Şimdi Bana ANLATIN …SİZ Neyin ve kimin SAVUNUCUSUNUZ !!! KURULMUŞ olan her şeyin Mimarı olan bir LİDERE saygı bu mu !!! bu mu ona sahip çıkmak  !!! “özel gğvenlikle mi sahip çıkacaksınız? Yoksa peysajla mı ? Bu mu AİLESİNİ HİÇE SAYARAK sahiplenmek  !!! O zaman BİZ KİMİZ ??? BU ÜLKENİN  Hangi düşüncesi ve görüşünde yer almalıyız sizce  !!!  İşte ANLAMADIĞINIZ da bu zaten …BİZLER VATAN SEVERİZ .BİZLER sağcısı ve solcusuyla İNSANLARI her türlü düşüncelerinde SEVENLERİZ.Çünkü BABAMIZDAN bunu öğrendik . Bizler bu ülkeye emek vermiş taşını Toprağına her koşulda emek vermiş ,İnançlarından ASLA vazgeçmemiş ,Tek başına kalsa bile 7 düvele karşı hiç yılmadan mücadele etmiş bir ADAMIN EVLATLARIYIZ.O herşeye katlanarak ,her zorluğu aşarak kırk yıl O Makam da  kalabilmişse ,bu Halkının gönlünde SEVGİYİ ,GÜVENİ ,ve İNANCI yeşertmişse İNSANLARA olan sevgi ve saygısındandı. Oysa siz onun evlatlarını bile HİÇ SAYANLARSINIZ  . Peki Siz??? Siz ne kadar ve nasıl emek verdiniz bu ülkeye ??? Yoktan var ettiniz mi mesala batırdığınız ,yıktığınız yok ettiğiniz değerleri ??? İşte tam da bu yüzden yıllardır özel gün haricinde tarafına bile bakmadığınız O ANIT la ilgili ,kımıldatmadığınız kılınızı O başınızı öne eğip saygı duyun artıkOnun .Hatırasına,evlatlarına ,çok sevdiği insanlarına saygı duyun .onunla ilgili SÖZ HAKKINIZ ZAMAN AŞIMINA UĞRADI. SİZ Ailenin önüne geçecek nasıl bir emek verdinizki oraya ???  yoksa saygı denen duygudan mı haberiniz yok ??? Herhangi bir makamda olabilirsiniz ancak en yüksek mevki İNSAN  gibi  İNSAN OLABİLMEKTİR.  
ÖNCE HEPİNİZİ  ALMIŞ ODUĞUNUZ  SAÇMA SAPAN  KARARLARINIZDAN DOLAYI TEBRİK EDER,O YÜCE İNSANIN  KEMİKLERİNİ yıllardır SIZLATTIĞINIZ İçin de hepinizi ALLAHA  HAVALE EDERİM.
Değil ki sadece BİZLER ,sizi bu saygısızca davranışlarınızdan dolayı ALLAH AFFETMEYECEK.Fikri AtaoğluErhan ArikliErsan SanerErsin TatarResmiye Eroglu CanaltayDr. Koral ÇağmanDursun Oğuz,ve başka kim varsa .

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner16

banner18