Faiz Sucuoğlu: “Erken bir seçimin kokusunu alıyorum”

UBP Genel Başkan adayı ve Milletvekili Faiz Sucuoğlu, kurultayın birinci turda tamamlanması halinde Salı veya Çarşamba günü görevlendirmenin yapılacağını belirterek, "Erken bir seçimin kokusunu alıyorum" dedi.

Faiz Sucuoğlu: “Erken bir seçimin kokusunu alıyorum”
banner22

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkan adayı Faiz Sucuoğlu, Kıbrıs Postası TV’nin canlı yayınına katılarak, kurultayı değerlendirdi. Sucuoğlu, her şeyin şu anda güzel gittiğini ve kuyrukların arkasının kesilmediğini vurguladı. 

Sucuoğlu, kurultayın birinci turda bitmesi halinde Salı veya Çarşamba seçilen kişiye hükümeti kurma görevinin verileceğini de belirterek, “Erken bir seçimin kokusunu alıyorum” dedi.

“BEDEL ÖDENECEKSE ÖDENECEK”

"Erken seçim olsa da olmasa da ekonomik örgütlerle birlikte çok hızlı bir çalışma yapılmalıdır” şeklinde konuşan Sucuoğlu, şöyle devam etti:

“Sıcak paranın bir şekilde bu ülkeye aktarılması gerekiyor. Bu ülkeyi kendi ayakları üzerinde yardım almadan durabilecek bir ekonomiye kazandırmamız gerekiyor. Yeni kurulacak hükümetin de olmazsa olmazı bu olacak. Ekonomide değişiklik değişiklik... Kelle koltukta bedel ödenecekse ödenecektir. Seçilme kaygısı olmayan bir ekiple yürünmesi gerekiyor. Başka bir alternatif kalmadı. Acıysa acı...”

KAYNAK: Kıbrıs Postası TV

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20