“Gerekli cezayı akaryakıtı getiren şirkete kesiyoruz”

KIB-TEK Yönetim Kurulu Üyesi Ali Akın Önder katıldığı bir Web TV programında, akaryakıt kirliliğine gelen yorumlar hakkında açıklamada bulundu

“Gerekli cezayı akaryakıtı getiren şirkete kesiyoruz”
banner22

Son dönemlerde gündemde olan akaryakıt kirliliği ile ilgili katıldığı bir Web TV programında konuşan KIB-TEK Yönetim Kurulu Üyesi Ali Akın Önder şu şekilde konuştu:

“Biz gerekli cezayı yakıtı getiren şirkete kesmekteyiz. Bu durum geçmişte de oldu, bir ürün alıp gerekli şartnamenin dışına çıktığı zaman gerekli cezayı uygularsınız. Kurum zaten işini yapıyor ama maalesef bu insanlar gündeme gelmek için hemen yakıt kirliliği konusuna giriyorlar.

Halbuki durum böyle değil biz gerekli cezayı kesiyoruz. Yakıt kirliliği ile ilgili Yeşil Barış Hareketi’nin bir dilekçesi vardır. Dün akşam Yönetim Kurulumuzda görüşüldü bu dilekçe ve Yeşil Barış Hareketi’nin gelecek olan yakıttan numune alması talebine onay verdik.

Onaya şartımız uluslararası bir akredite kuruluşunda, bir Kıb-Tek elamanının da yanında olma şartıyla numuneyi alıp tahlil ettirebilmesidir. Biz bu konuda açığız ve oy birliği ile yönetim kurulu olarak karar aldık. İnsanlar neden hala daha kulağı tersten göstermeye çalışıyor. Bırakın siyaset yapmayı. İnsanlar görmek istediği yerden bakıyorlar.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20