İşte Astrolog Murat İpek burç yorumları

Astrolog Murat İpek’ten 1 Ocak 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

İşte Astrolog Murat İpek burç yorumları
banner22

Koç

Bu aralar para ve kariyer konularına bir göz kulak olun derim. Enteresan gelişmeler yılın bu ilk gününden başlayarak önünüze gelebilir.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 3

Boğa

Bugün kendinizi toparlamanız gerekebilir. Mide ve sindirim sisteminizle ilgili ufak tefek sıkıntılar yaşamanız olası. Bol su için.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 4

İkizler

Bugün sizin de kulağınıza bir dolu laf gelebilir. Hakkınızda konuşanlar, fikir yürütenler için kötü söz etmeyin. Onların da amacı bu olabilir zaten.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 5

Yengeç

“Bugün elinizi hiçbir şeye sürmeyin” diyeceğim ama ne mümkün? Bugün de servis alan siz olun. İstemeyene mama yok, unutmayın.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 6

Aslan

Yeni yılın ilk gününde âşık olup, deli divane olma olasılığınız çok güçlü. Acaba şöyle bir sağa sola bakmayı düşünür müsünüz? Bence bakının!

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 7

Başak

Aşk ve ilişkiler konusunda ani değişimler söz konusu olabilir. Aile ilişkilerinizde ise olabildiğince temkinli davranmanızda fayda var.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 8

Terazi

Çekirdek ailenizde çözülmemiş bazı ortak gelirlerle ilgili meseleler tatlılıkla yola girebilir. Ama yine de siz iletişim dilini makul tutmaya gayret edin.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 9

Akrep

Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle hoş bir iletişime işaret ediyor bugün. Bunu değerlendirin derim. Ayrıca para konusunda da aceleci olmayın.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 10

Yay

Hiç beklemediğiniz yerlerden para veya bir iş teklifinin ışığını görmeniz olası. Keza bugün kendinizle ilgili majör kararlar almamaya bakın.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 11

Oğlak

Daha sessiz ve sakin bir güne ihtiyaç duyacak olabilirsiniz. Kendinizi program yapmak için zorlamayın. İpleri bırakın gitsin.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 12

Kova

Bugün birçok yerden, insandan konuşmalar kulağınıza gelebilir ve siz bu anlamda kendinizi ortada kalmış hissedebilirsiniz.

Günlük burç yorumları (1 Ocak 2022) - 13

Balık

Yine ortalığı toparlamak size mi düştü? Bari yılın şu ilk günü kendinize müsaade edin. Her işi bitirmeye aday olmayıverin bugün.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20