Külliyeye değil, eğitim ve sağlığa yatırım!

Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Milletvekili adaylarının katılımıyla Metehan Çemberinde yeni Cumhurbaşkanlığı ve Meclis Binası ile ilgili açıklama yaptı.

Külliyeye değil, eğitim ve sağlığa yatırım!
banner22

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) bu kadar ağır bir ekonomik krizin yaşandığı, toplumun yapısal sorunlarının artarak derinleştiği bir dönemde kaynakların gereksiz ve lüks külliye binasına değil, eğitim ve sağlık başta olmak üzere toplumun ihtiyaçlarına kullanılması gerektiğine vurgu yaptı.

TDP Genel Başkanı Cemal Özyiğit ve bazı milletvekili adayları bu sabah Metehan bölgesinde yeni Cumhurbaşkanlığı (Külliye) ve Meclis Binası ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Konuşmasının başında dün akşam Kıbrıs açıklarında gerçekleşen ve tüm Kıbrıs’ın yanı sıra bölge ülkelerde de hissedilen depreme değinen Özyiğit, Kıbrıs ile depremin etkilediği tüm bölgelere geçmiş olsun dileklerini iletti. Depremde can kaybı olmamasının sevindirici olduğunu belirten Özyiğit, “Bu deprem herkese afet ve acil durumlara karşın her zaman hazırlıklı olunması gerektiğini hatırlatmıştır” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20