Öztaş: Siz bu nadide camianın üyeleri olamazsınız

Geçitkale Belediye Başkanı Öztaş, bazı avcıların bölgedeki yön tabelaları ve su hatlarına zarar verdiğini ifade ederek, “Siz bu nadide camianın üyeleri olamazsınız. Sadece eli silahlı vandallardan öteye gidemezsiniz. Bu ülkenin utanç kaynağısınız” dedi.

Öztaş: Siz bu nadide camianın üyeleri olamazsınız
banner22

Geçitakle Belediye Başkanı Hasan Öztaş, bölgedeki yön tabelaları ve su hatlarına avcılar tarafından zarar verildiğini savunarak, “Dün itibariyle, yeni açılan Av sezonu ile birlikte, kendini avcı diye niteleyen yaratıkların yapmış olduğu olumsuzluklarla mesaiye başladık” dedi.

Av camiasının paydaşı olmaktan gurur duyduğunu ve içinde bulunmaktan büyük zevk aldığını belirten Öztaş, yapılan tahribatın, camia adına kötü bir imaj yarattığına dikkat çekti.

Av tüfeği ile tahribata uğratıldığı düşünülen yön tabelası

Bir yol görseli olabilir

“Ne ara böyle bir toplum olduk biz” diye soran Öztaş, “Çok üzgünüm ki sizin gibiler bu nadide camianın üyeleri olamazsınız. Sadece eli silahlı vandallardan öteye gidemezsiniz. Bu ülkenin utanç kaynağısınız…” ifadelerini kullandı.

Öztaş, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dün itibariyle, yeni açılan Av sezonu ile birlikte, kendini avcı diye niteleyen yaratıkların yapmış olduğu olumsuzluklarla mesaiye başladık.

  Bir yol görseli olabilir

Her zaman paydaşı olmaktan gurur duyduğum, kendimi bildim bileli de içinde yer almaktan çok büyük zevk aldığım, Avcılık Camiası adına ne kadar kötü imaj…

Tahribata uğratılan su hattı 

Bir açık hava görseli olabilir

Sevgili dostlar su ihale hatlarına verdiğiniz zararlar, doğaya bıraktığınız köpekler, çevreye bırakılan çöpler ve hırsınızı çıkarttığınız ağaçlar, yön tabelaları için birçok insan günlerce mesai harcamak zorunda kalmakta, milli gelire büyük tahribat yapılmaktadır. Ne ara böyle bir toplum olduk biz. Çok üzgünüm ki sizin gibiler bu nadide camianın üyeleri olamazsınız. Sadece eli silahlı vandalardan öteye gidemezsiniz. Bu ülkenin utanç kaynağısınız…”

Kaynak: Kıbrıs Postası

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20