Öztürk: Dikmen kültür ve sanat şehri olacak

UBP’nin Dikmen Belediye Başkan adayı Niyazi Öztürk, hazırladıkları projeler ile Dikmen’in kültür ve sanat şehri olacağını belirtti.

Öztürk: Dikmen kültür ve sanat şehri olacak
banner22

Ulusal Birlik Partisi’nin ( UBP) Dikmen Belediye Başkan adayı Niyazi Öztürk, projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Çağdaş belediyecilik anlayışında insanların sosyal yaşama katkı sağlamanın öncelikli olduğunu ifade eden Öztürk, Dikmen ve bölge sakinlerinin sosyalleşebilecek etkinliklerden mahrum kaldığını söyledi.
Yerel yönetimin temel belediyecilik işleri dışında vatandaşlarını kültür ve sanat ile iç içe sokmasının bir gereklilik olduğuna vurgu yapan Öztürk, bu konuda çeşitli projeleri hayata geçireceklerini dile getirdi.
Öztürk, “Dikmen tiyatrolara, festivallere, büyük şölenlere ev sahipliği yapacak. Kendim de kültür ve sanat aktivitelerinin içinde olan biri olarak bu konuyu çok önemsiyorum. Dikmen artık uyumayacak. Canlı ve cıvıl cıvıl bir yer olacak” ifadelerini kullandı.
Öztürk, etkinliklerin planlanmasında muhtarlar ve esnaflarla iş birliği yapılmasının önemine işaret ederek, “Ben yaparım olur mantığıyla hareket etmeyeceğiz. Ortak bir akıl ile Dikmen Belediyesi’ni yöneteceğiz” dedi.

“HÜKÜMETİMİZ YANIMIZDA”

Öztürk, “Dikmen ve köyleri için alt yapıdan üst yapıya, sosyal belediyecilikten sportif alanlara yatırımlar anlamında çok sayıda proje hazırladık. Bunlar için her türlü dış kaynağa ulaşacağız. Bunun yanında atacağımız her adımda hükümetimizin de bizlere destek olacağını biliyoruz” diyerek yeni dönemin Dikmen’de çağdaş belediyecilik hizmeti dönemi olacağının altını çizdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20