Soruşturma devam ediyor!

Lefkoşa'da meydana gelen kazayla ilgili tutuklanan zanlı Abdelrahman M. Abdelrahman, soruşturma kapsamında 2 gün tutuklu kalacak.

Soruşturma devam ediyor!
banner22

Lefkoşa'daki yaralanmalı kaza ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Abdelrahman M. Abdelrahman mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Kemal Dinçli, Lefkoşa’da dün saat 22.50’de Bedreddin Demirel Caddesi’nde SL 344 plakalı salon aracıyla batı istikametine doğru süratli ve dikkatsizce seyreden zanlı Abdelrahman M. Abdelrahman’ın yolun solunda bulunan Anadolu Hayat Emeklilik isimli işyerinin önüne geldiğinde yolun solundan sağına yaya olarak geçip, refüj içinde çıkarak ani olarak yola geri giriş yapan Bekir Baykuş’a aracının ön kısmı ile çarptığını anlattı.

Polis, kaburgaları ile sağ eli kırılan Bekir Baykuş’un Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığını ve hayati tehlikesi olduğunu belirtti. Polis, kamera kayıtlarının incelenmesi gerektiğini ve tahkikatın devam ettiğini söyleyerek, zanlının 2 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Zanlı, sınav haftasında olduğunu söylerek tutukluluk talebine itiraz etti.

Yargıç Gökhan Asafoğulları, zanlının itirazını reddedip,  tahkikatın salimen yürütülebilmesi için 2 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20