Soruşturma devam ediyor!

Alsancak’ta bir işletmeyi kundaklamakla suçlanan zanlı Micheal Partrick Murphy, soruşturma kapsamında 3 gün tutuklu kalacak.

Soruşturma devam ediyor!
banner22

Alsancak’ta Paddi Longs Bar isimli işletmenin kundaklanması olayıyla ilgili tutuklanan Micheal Partrick Murphy, mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Karşıyaka’da sakin zanlının saat 21.45 sıralarında, Alsancak’ta bulunan işletmeciliğini Karl Long’un yaptığı Paddi Longs Bar isimli işletmede, aşırı derecede alkol olarak gittiğini ve işletme müdürü J.M.U’yu,  önce sözle ardından da elle taciz ettiğini anlatan Süleyman Çelik, zanlının işletmeden dışarıya çıkarılırken, müdürü ölümle ve işletmeyi yakmakla tehdit ettiğini ifade etti.

Aynı mekanın, bu sabaha karşı 00.10 raddelerinde, kapalı olduğu sırada, kasten ateşe verilerek kundaklandığını söyleyen tahkikat sorumlusu, yürütülen tahkikat kapsamında, işletmede tehdit savuran Murphy’nin Alsancak’ta tespit edilerek tutuklandığını belirtti.

Polis, konu şahsın adına kayıtlı bulunan  HM 409 plakalı salon araç olay yerine yakın mesafede terk edilmiş olarak bulunarak, emare alındığını kaydetti.

Polis, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için zanlı aleyhine 3 gün tutukluluk talep etti.

Mahkeme soruşturmanın yeni başladığına,  konunun ağır ceza mahkemesinde yargılanmayı gerektiren ciddi bir suç olduğuna dikkati çekerek, zanlı aleyhine 3 gün tutukluluk emri verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20