SOS Çocukköyü Derneği’ne anlamlı destek

Necati Özkan Vakfı yetkilileri, her çocuk için sevgi dolu bir yuva anlayışı ile programlarını sürdüren SOS Çocukköyü Derneği’ni ziyaret etti.

SOS Çocukköyü Derneği’ne anlamlı destek
banner22

SOS Çocukköyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Akter ve Çocukköyü Program Müdürü Ahmet Akarsu’nun ev sahipliğinde Lefkoşa yerleşkesini ziyaret eden Necati Özkan Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necati Ahmet Özkan ile Vakıf yetkilisi Ertaç Hazer, SOS Çocukköyü Derneği çatısı altında bakım ve destek gören çocukların ve gençlerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bağışta bulundu.

Ziyaret esnasında Vakfın kuruluş amaçlarına değinen Necati Özkan Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necati Ahmet Özkan, çocukların ve gençlerin eğitim ve öğrenimini sağlamak için nakdi ve ayni yardımlar yapmanın Vakfın birincil önceliklerinden olduğunu söyledi. Kıbrıs Türk toplumu için oldukça önemli bir yeri olan M. Necati Özkan’ın adının taşıyan Vakfın bu girişiminin toplumsal dayanışma için örnek olduğunu belirten SOS Çocukköyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Akter, Vakıf yetkililerine teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20