UBP Lefkoşa PM üyeleri belirlendi

UBP'nin hafta sonu yapılan 22. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi’ne girmeye hak kazanacak isimler 3 günlük sayım sürecinin ardından belli oldu. İşte UBP'nin bütün ilçelerdeki Parti Meclisi üyeleri...

UBP Lefkoşa PM üyeleri belirlendi
banner22

Ulusal Birlik Partisi'nin (UBP) hafta sonu yapılan 22. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi’ne girmeye hak kazanacak isimler açıklandı.

UBP Genel Başkanının seçilmesinin ardından Parti Meclisi üyelerinin belirlenmesi için oy sayımı bugün itibariyle tamamlandı.

Bütün ilçelerde belirlenen Parti Meclisi üyelerini Kıbrıs Postası olarak an be an aktardık...

LEFKOŞA

Ulusal Birlik Partisi'nin 22'inci Olağan Kurultayı'nda Lefkoşa Parti Meclisi üyeleri belirlendi.

İşte kazananlar:

1 - Hakan Fellahoğlu

2- Halil Esendağlı

3- Kemal Oktar

4- Ahmet Savaşan

5- Aydın Soyer

6- Mehmet Aktunç

7-Süreyya Gürses

8- Hüseyin Paşa

9- Fisun Özsun

10- İsmail Kofalı

11- İbrahim Basri Kuyucuoğlu

12- Mevlüt Osmanoğlu

13- Menteş Aytaç

14- Mehmet Özçelik

15- Aydın Amca

16-Ahmet Keskin

Kadın Kotası

1- Özlem Uzun Sefer

2-Özen Hürses

3-Özlem Bendeşan

Gençlik Kotası

1- Aysel Töre

2-Orhan Sönmezer

3- Melis Müjde

GAZİMAĞUSA

Gazimağusa Parti Meclisi üyeliği kazanan adaylar da belli oldu.

Hüseyin Duvarcı

Gürsel Uzun

Dilaver Bilgen

Mehmet Ekşici

Özgür Dedeoğlu

Raşit Şah

Ahmet Dinçer

İlter Tekbıyık

Hasan Onalt

Erdoğan Özkan

Ziya Kasım

Hilmi Öztemiz

Ümit Çağlıyan

Kadın Kotası

Elif Adiç

Neriman Durdu Kaşif

Feride Altunsoy

Gençlik kotası

Murat Uzun

Mehmet Topçu

Mehmet Taşkıranlar

* * *

2 KASIM

09.00 - GİRNE PARTİ MECLİSİ ÜYELERİ DE BELİRLENDİ

Ulusal Birlik Partisi (UBP) 22. Olağan Kurultayı’nda Parti Meclisi üyeliğini kazananların belirlenmesi için oy sayımına devam ediyor.

Girne Parti Meclisi üyeliği kazanan adaylar belli oldu.

GİRNE PM ÜYELERİ

Atilla Mahmutoğlu

Hakan Denizalp

Sultan Sonay

Hüseyin Kayım

Halit Soytürk

Hasan Eratal

Hasan Uzun

Murat Karalar

Mehmet Terzioğlu

Mustafa Kırılmaz

Özge Kardana Atlı (Kadın Kotası)

Zalihe Damdelen (Kadın Kotası)

Tuğçe Altan (Gençlik Kotası)

Hüsrev Tancer (Gençlik Kotası)

* * *

1 KASIM

22.20- Gayriresmi sonuçların ışığında, UBP PM’de İskele, Güzelyurt ve Lefke’nin üyeleri belirlendi.

Buna göre, Salahi Serakıncı, Ümit Dolu, Halil İbrahim Orun, Mehmet Ziya Tolgan, Ramazan Arslan, Emine Uzun ve Özgün Aydıntan İskele PM üyesi oldu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 11:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20