Klasik otomobiller Ercan’daydı…

T&T Havalimanı İşletmeciliği ve Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü, Ercan Havalimanı'nda bir araya gelerek unutulmaz bir etkinlik düzenledi: "Klasik Otomobil Şöleni".

Yayın: 27.05.2024 - 10:55

64 kez okundu

Klasik otomobiller Ercan’daydı…

Girişte yer alan özel alanda gerçekleşen bu şölene katılan yolcular, klasik otomobillerle buluşmanın keyfini sürdüler. Fotoğraf çektirme fırsatı yakalayan yolcular, DJ Hass-E’nin çaldığı 60’lar, 70’ler ve 80’lerin şarkıları eşliğinde keyifli vakit geçirdiler.

T&T Havalimanı İşletmeciliği yetkililerine göre, Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü Başkanı Akın Demirağ, bu etkinliğin Ercan Havalimanı’nda yüksek bir katılımla gerçekleşmesinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Demirağ, Tepebaşı, Çatalköy, Esentepe gibi uzak bölgelerden de katılımcıların olduğunu belirterek, yerli ve yabancı kulüp üyelerinin yanı sıra sponsorların ve T&T’nin katkılarına teşekkür etti.

T&T Havalimanı İşletmeciliği Genel Müdür Yardımcısı Şevki Turanlı ise klasik otomobillerin sadece teknolojik miras olmadığını, aynı zamanda özgün tasarımları, estetik çekicilikleri ve döneminin teknolojik ilerlemesinin harika birer örneği olduklarını vurgulayarak, etkinliğin yolcuları ve katılımcıları nostaljik bir yolculuğa çıkardığını ifade etti.

Turanlı, Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü ile birlikte düzenlenen etkinliğin geleneksel hale gelmesini umarak, tüm katılımcılara teşekkür etti. Şölen, bir kokteyl ile sona erdi.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap