Korkuteli’nde bugünkü kazada ağır yaralanan Hediye Gökçe hayatını kaybetti

Bugün Korkuteli yakınlarında meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 40 yaşındaki Hediye Gökçe, tedavi altına alındığı Gazimağusa Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Yayın: 01.06.2024 - 17:44

77 kez okundu

Korkuteli’nde bugünkü kazada ağır yaralanan Hediye Gökçe hayatını kaybetti

Polisin verdiği bilgiye göre, hastaneye ağır yaralı olarak getirilen ve acil ameliyata alınan Gökçe, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hediye Gökçe’nin vefatıyla, bu yıl trafik kazalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 19’a yükseldi. 1 Ocak’tan bu yana 18 trafik kazasında toplam 19 kişi yaşamını yitirdi.

Kazanın Detayları

Bugün saat 11.30 civarında, Gazimağusa – Lefkoşa ana yolunun 14. ve 15. kilometreleri arasında, Korkuteli köyü yakınlarında, Orhan Gökçe (54) yönetimindeki JR 735 plakalı araç, Lefkoşa yönünde sağ şeritte ilerlerken, sürücünün dikkatsizliği sonucu yoldan çıkarak orta refüje çarptı. Ardından kontrolsüz bir şekilde tekrar ana yola dönen araç, sol şeritten çıkarak takla attı ve tavanı üzerinde durdu.

Kaza sonucunda sürücü Orhan Gökçe ve yolcular Emine Gökçe (12), İbrahim Gökçe (15), Hediye Gökçe (40), Gökhan Tekin (35), Rukiye Tekin (30) ve Fatma Nur Tekin (18) yaralanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap