Lefkoşa, Gazimağusa ve Arapköy’deki trafik kazalarında 3 kişi yaralandı

Lefkoşa, Gazimağusa ve Arapköy'de son günlerde yaşanan trafik kazaları büyük endişe yarattı. Bu kazalarda toplamda üç kişi yaralanırken, bir araç sürücüsü tutuklandı.

Yayın: 23.06.2024 - 11:07

45 kez okundu

Lefkoşa, Gazimağusa ve Arapköy’deki trafik kazalarında 3 kişi yaralandı

Polis Basın Bürosu’ndan alınan bilgilere göre, dün gece Arapköy’de meydana gelen kazada, Ali Akbıçak (17 yaşında) idaresindeki GT 699 plakalı araç geri geri giderken fren yerine gaza basması sonucu dikkatsizlikle Hülya Akbıçak’a (52 yaşında) çarptı. Araç daha sonra bir binanın duvarına çarparak durdu.

Kazada yaralanan Hülya Akbıçak, sol ayağında kırık olduğu şüphesiyle Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Araç sürücüsü Ali Akbıçak ise sürüş ehliyetsiz olduğu ve aracın sigorta kapsamı dışında kullanıldığı için tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

Lefkoşa’da da benzer bir kaza meydana geldi. Dün gece Şht. Albay Karaoğlanoğlu Caddesi’nde Serkan İri (22 yaşında) idaresindeki EA 450 plakalı araç, Gençlik Gücü Spor Kulübü önlerinde dikkatsizce seyir halindeyken karşıya geçmeye çalışan Yusuf Göksoy’a (59 yaşında) çarptı. Kazada yaralanan Yusuf Göksoy, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Soruşturma devam ediyor.

Gazimağusa’da ise bugün sabah saatlerinde St. Barnabas-Tuzla anayolu üzerinde Rasul Baghirov (26 yaşında) idaresindeki RG 691 plakalı araç takla attı. Baghirov’un dikkatsizliği sonucu aracın direksiyon hakimiyeti kayboldu ve banket içerisindeki taşlara çarparak takla attı. Kazada yaralanan Baghirov, Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Soruşturma devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap