Ahmet İzgi: Bize İbrahim Tatlıses sahip çıktı

Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrasında yer alan müzisyen Ahmet İzgi Ersoy’a kızgınlığını anlattı. İzgi, İbrahim Tatlıses ve dostlarının kendilerine yardım ettiğini ifade etti.

Ahmet İzgi: Bize İbrahim Tatlıses sahip çıktı
banner22

Ahmet İzgi hem Ersoy’un hem de İbrahim Tatlıses’in davulcusu Kıbrıs’ta neler yaşadıklarını anlattı.

“Bülent Hanım bizimle ilgilenmedi“

“Biz oraya rızkımızı kazanmaya gittik ancak mahkûm edildik. Ben yoğun bakımda yattım. Orada 4 kere, 5 kere test olduk. Buradan giderken 2 kere test olduk. Hepimiz negatiftik. Bizi hasta insanların içine attılar. Bir ay otelde kaldık. Bir ay hapiste kaldık. Bülent Hanım bize hiç yardım etmedi. Ben yoğun bakımda kaldım, entübe oluyordum. Bülent Hanım bizimle ilgilenmedi. ‘Avukat tutacağım’ dedi ama kimsenin avukat tuttuğu yok. ‘Servetimi harcayacağım’ dedi ama biz kimsenin servetini filan istemiyoruz. Bize sadece bir hatır sorsaydı, arasaydı. Bizim ailelerimiz hop oturup hop kalktı hasta olduğumuzu duyunca. Biz müzisyeniz. İşimize devam edeceğiz.

“Kimse çalışmıyor, çalışmaz da”

Ahmet İzgi Bülent Ersoy’un orkestrasında tekrar çalacak mısınız? sorusunu şöyle yanıtladı, “Yok canım. Bülent Ersoy kendine orkestra bulamıyor Türkiye’de. Kimse çalışmıyor, çalışmaz da. Ben onunla niye çalışayım?” şeklinde yanıt verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20