Ata Demirer ayakta durmakta güçlük çekti

Ünlü komedyen Ata Demirer; bir mekanda aralarında Emre Kınay'ın da olduğu arkadaş grubuyla eğlenirken, eğlencenin dozunu kaçırdı ve ayakta durmakta güçlük çekti. Demirer'in arkadaşlarının yardımıyla araca bindiği o anlar görüntülendi.

Ata Demirer ayakta durmakta güçlük çekti
banner22

Sevilen komedyen Ata Demirer, önceki akşam Sulhi Aksüt ve Emre Kınay'ın da olduğu arkadaş grubuyla Cihangir'deki bir mekanda buluştu. Birlikte yemek yiyen grup, 8 saat zaman geçirdi. Alkolün dozunu kaçıran Demirer ise mekandan çıkarken zor anlar yaşadı.

ARKADAŞLARININ YARDIMIYLA AYAKTA DURDU

Gazete Magazin'de yer alan habere göre, mekandan çıkan Ata Demirer, ayakta durmakta güçlük çekince arkadaşları yardıma koştu. Grup, Demirer'in kolundan tutarak aracına bindirdi. Muhabirlerin kilo, yeni proje ve Gülşen hakkındaki sorularına cevapsız kalan Demirer, basın mensuplarından uzaklaşmak için aracıyla tur attı. Görüntülenmediğini düşünen ünlü isim, 300 metre ilerideki evine geldi ancak araçtan inince de yürümekte güçlük çekti. Basın mensuplarına "İyi akşamlar" demekle yetinen komedyen, arkadaşlarının yardımıyla evine girdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20