Ersoy’un babasının mezarı başında çekilen videosu gündem oldu!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un babasının mezarı başında çekilen bir videosu sosyal medyada viral oldu. Diva lakaplı şarkıcı mezar yerine gönderme yaparak “Çok dar değil mi?” diye sordu. Yanında bulunan kişiden ise “Seninkini daha büyük yapacağız” cevabı geldi. Bu şaşırtan diyalog sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Ersoy’un babasının mezarı başında çekilen videosu gündem oldu!
banner22

Diva Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç, geçtiğimiz ekim ayında hayatını kaybetmişti. Ersoy’un babasını defnettiği sırada çekilen bir videosu aylar sonra yeniden gündeme geldi. Mezarlığın kazıldığı esnada mezar başında siyahlar içinde oturan Ersoy mezarı küçük buldu.

“DAR DEĞİL Mİ? BEN SIĞMAM”

Diva’nın babası Karacaahmet Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanmıştı. Ünlü sanatçının babasının mezarının kazıldığı sırada, yerin dar olmasına gönderme yaparak söyledikleri sosyal medyada gündem oldu. Ersoy, yanında bulunan bir kişiye “Dar değil mi? Eee ben ne olacağım? Ben standarta sığmam ki” diye sordu.

“SENİNKİNİ DAHA BÜYÜK YAPACAĞIZ”

Bülent Ersoy’un sorusuna yanında bulunan bir kişinin cevabı ise “Seninkini daha büyük yapacağız” oldu.

Sosyal medyada videoyu izleyen kullanıcılar ise altına “Aklımıza bu gelmez, dua etmek varken bu diyalog niye” , “Dizi sahnesi falan mı” tarzında yorumlar yaptı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20