İki fenomen arasında "gay" gerginliği

Videoyu gören sosyal medya kullanıcıları Danla Bilic'in sözlerine tepki gösterirken, geçmişte daha samimi olduğu yorumları da geldi..

İki fenomen arasında "gay" gerginliği
banner22

YouTube üzerinden yayınlar yapan ve milyonlarca takipçiye ulaşan Danla Bilic, bir dönem Kerimcan Durmaz ile çok yakındı ve her fırsatta birlikte video çekiyorlardı. Ancak son dönemlerde Durmaz ile Bilic arkadaşlığı bitti.

Geçtiğimiz gün YouTube kanalında video yayınlanan Bilic, Ala Tokel'i kanalında konuk etti. Uzun zamandır platforma video atmayan ünlü fenomen, verdiği aradan sonra gündeme bomba gibi düşen sözlerle manşetlik oldu.

"YENİ NESLİ DÜŞÜNÜYORUM, HEPSİ GAY GİBİ GELİYOR"

Magazin dünyasının yakından takip ettiği Bilic ile Tokel'in çeşitli soruları yanıtladığı videoda konu kimi beğendiklerine geldi. Bilic de "Ben kimi beğeniyorum ki? Yeni nesli düşünüyorum, hepsi gay gibi geliyor" ifadelerini kullandı.

Bilic'in bu sözleri Kerimcan Durmaz'ı çok kızdırdı. Glorymaganizes adlı Instagram sayfasında paylaşılan, Bilic'in sözlerine Durmaz, "Hadsiz" yorumunda bulundu. Bir başka ünlü fenomen Meriç İzgi de "İğrenir gibi söylemesi?" diyerek Bilic'e tepki gösterdi.

İşte o tepki:

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20