Nihat Doğan sinirlendi! "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var"

Seyhan Soylu İzzet Yıldızhan'ın açıklamalarını konuşurken Nihat Doğan'a sert çıktı. Sisi'nin "İzzet Yıldızhan ile otelde basılan sen değil miydin?" sorusuna sinirlenen Nihat Doğan "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var" sözleriyle tepki gösterdi.

Nihat Doğan sinirlendi! "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var"
banner22

Seyhan Soylu ve Nihat Doğan canlı yayında kavga etti. Kavga ise Sisi'nin “Sen bunlara laf söylüyorsun ama aralarında en zamparası da sensin. İzzet Yıldızhan ile otelde basılan sen değil miydin?” sözleri sebebiyle çıktı.

Nihat Doğan İzzet Yıldızhan'a tepki göstermesinin ardından programdaki moderatör Soylu tarafından bu sözlerle eleştirilince ortam gerildi. Nihat Doğan önce “Benim hiç öyle bir basılma olayım yok. Açılan bir davam veya mahkemem de yok. Konu ben olunca nedense oklar bana dönüyor ama bu konuyu açtığın için de seni kınıyorum" diyerek kendini savundu ardından Sisi'yi tehdit etti.

Grup seks skandalında İzzet Yıldızhan'ın yanında olan Nihat Doğan'dan eski dostuna tepki! "Bikinili kızları takip edip evinize çağırın..."

"ESKİ ABLALAR MELEK OLDU!"

Nihat Doğan "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var. Kafamı bozarsan buradan paylaşırım. Eşarbı takıp Eyüp Sultan’ a gidiyorsun. Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski ablalar melek oldu” diyerek Seyhan Soylu'yu hedef aldı.

Bunun üzerine Seyhan Soylu “Ben asla inkar etmedim ki bunları. Hep anlattım. Ama 20 senedir muhafazakar bir hayat sürüyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20