Minikler Halı Saha Turnuvası Ahmet Çırakoğlu anısına düzenleniyor

Her yıl düzenlenen İskele Festivali Minikler Halı Saha Turnuvası, bu yıl merhum Ahmet Çırakoğlu anısına gerçekleştiriliyor. Eski futbolcu ve İskele Belediyesi Eski Meclis üyesi olan Ahmet Çırakoğlu, turnuvaya ismini vererek anılıyor.

Yayın: 30.06.2024 - 13:44

23 kez okundu

Minikler Halı Saha Turnuvası Ahmet Çırakoğlu anısına düzenleniyor

Turnuva, İskele Belediyesi Spor Tesisleri’nde 7 Temmuz’a kadar devam edecek ve 2012 yılı ve sonrasında doğan çocuk futbolcuların katılımıyla düzenlenecek. Turnuvada Larnaka Gençler Birliği SK, 1461 İskele Trabzon SK (2 takım), MTG (2 takım), Dumlupınar SK, Mehmetçik SK, Miracle Değirmenlik SK olmak üzere toplam 8 takım mücadele edecek.

Turnuvanın açılış maçı, A grubundan Gençler Birliği Spor SK ile 1461 İskele Trabzon SK (bordo) arasında oynandı. Merhum Ahmet Çırakoğlu’nun torunları Kuzey ve Rüzgar İnce’nin açılış vuruşunu yaptığı ilk gün, iki karşılaşma ile başladı.

Ahmet Çırakoğlu Anı Turnuvası, 7 Temmuz Pazar günü yapılacak final maçları ile sona erecek. Bu akşam B grubundan takımların karşılaşmaları ile devam edecek olan turnuvada, MTG (Sarı) ile Mehmetçik Tür Çiftçiler Birliği, ardından 1461 İskele Trabzon SK (mavi) ile Miracle Değirmenlik SK karşı karşıya gelecek. Bu akşamki karşılaşmalar İskele Belediyesi Spor Tesisleri’nde oynanacak ve ikinci maç saat 21.00’da başlayacak.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap