8 yaşındaki çocuğa köpek saldırdı!

Limasol’a bağlı Ay.Yoanni bölgesinde, ikiz kardeşi ile birlikte oyun oynayan Romanya asıllı 8 yaşındaki çocuğa Rottweiler cinsi köpeğin saldırdığı belirtildi.

8 yaşındaki çocuğa köpek saldırdı!
banner22

Limasol’a bağlı Ay.Yoanni bölgesinde, kardeşi ile birlikte oyun oynayan 8 yaşındaki çocuğa Rottweiler cinsi köpeğin saldırdığı belirtildi.

Fileleftheros gazetesi bu olayın, Limasol bölgesinde son iki ayda yaşanan ikinci köpek saldırısının olduğuna da dikkati çekti.

Olayın dün sabah, ikiz kardeşlerin oyun oynadığı açık alanda meydana geldiğini yazan gazete, köpek saldırısı sonucu çocuğun çocuk cerrahı ve plastik cerrahlardan oluşan doktor grubu tarafından ameliyata alındığını belirtti.

Gazete başından yaralanan çocuğun ilk önce ambulansla Limasol Hastanesi’ne, ardından ise durumunun ciddi olması nedeniyle Makarios Hastanesi’ne aktarıldığını yazdı.

ÇOCUĞUN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Habere göre ameliyat grubunda olan çocuk cerrahı Dr. Hristos Mina yaptığı açıklamada, çocuğun yoğun bakım ünitesine alındığını, durumunun ise stabil olduğunu ve tehlike arz etmediğini ifade etti.

Limasol polisi konu hakkında yaptığı açıklamada, çocuğa saldırıda bulunan köpeğin tespit edilemediğini, arama çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Alithia gazetesi birden fazla köpeğin çocuğa saldırmış olabileceği ihtimali üzerinde de durulduğunu yazdı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20