Startsups4Peace 2024, iki toplumlu hızlandırma programı başladı

Startups4Peace (Su4P) 2024 için başvurular artık açık.

Yayın: 02.07.2024 - 08:39

24 kez okundu

Startsups4Peace 2024, iki toplumlu hızlandırma programı başladı

Programın duyurusuna göre, Avrupa Birliği ve Finlandiya Büyükelçiliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve GIZ International Services tarafından yürütülen Eunite: SME projesi kapsamında gerçekleşen Startups4Peace programı, Kıbrıs Ticaret ve Sanayi Odası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve CyprusInno iş birliği ile sunulmaktadır.

Bu program, Kıbrıs’ta yenilikçi ve büyüme potansiyeli olan iş fikirlerine sahip girişimcileri ve startup’ları bir araya getirerek, iki toplum arasında iş birliğini ve daha güçlü ilişkiler kurulmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Başarılı başvuru sahipleri, iş fikirlerini geliştirme, test etme ve pazarlama konularında eğitim kamplarında destek alabilecekler.

Ayrıca, katılımcılar özel mentörlük imkanından faydalanacak ve iş fikri sunumu yarışmasına katılabileceklerdir. Yarışmanın kazanan üç takımı, Kasım ayında Finlandiya’nın Helsinki kentinde düzenlenen dünyanın en büyük startup etkinliklerinden biri olan SLUSH’a katılım hakkı kazanacaktır.

Başvurular 27 Haziran’dan itibaren açık olup, son başvuru tarihi 12 Ağustos’tur.

Program kriterleri, rehberi ve başvuru formuna ulaşmak için https://www.startups4peace.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap