Ersoy'dan orkestra ekibine tepkİ: “Bu iş nankörlük seviyesine ulaştı.”

Bülent Ersoy’un orkestra şefi, artık sanatçıyla çalışmayacaklarını açıkladı. Ersoy tepki gösterdi: “Bu iş nankörlük seviyesine ulaştı.”

Ersoy'dan orkestra ekibine tepkİ: “Bu iş nankörlük seviyesine ulaştı.”
banner22

Bülent Ersoy ve orkestrası arasında sular durulmuyor. Ersoy’un müzisyen ekibi, konser için gittikleri Kıbrıs’ta sahte PCR testi suçlamasıyla tutuklanmış ve bir süre cezaevinde kalmıştı.

Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, “Söylemezsem Olmaz” programında Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıkladı: “14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım’ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın nedeni, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ dedi, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik.”

Bülent Ersoy ise orkestra üyelerine tepki gösterdi: “Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um.” Onur Özelçağlayan, 500 bin lira yardım yapıldığı iddiası üzerine Bülent Ersoy’un müzisyenlerin ailelerine 5’er bin lira gönderdiğini söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20