Kadir İnanır yoğun bakımda! Doktorlarından ilk açıklama

Kadir İnanır'ın beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenilmişti. 72 yaşındaki ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’dan ilk açıklama geldi.

Kadir İnanır yoğun bakımda! Doktorlarından ilk açıklama
banner22

Muğla Ortaca'da bulunan Kadir İnanır aniden rahatsızlanınca Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. İnanır, burada yoğun bakıma alındı. Yapılan kontrolde, sanatçının beyin damarında pıhtı atması sonucu rahatsızlandığı belirtildi. Bugün sağlık durumuna ilikçin doktorlarından ilk açıklama geldi.

Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, "hastanın seyahat etmesi birkaç gün sıkıntılı olabileceğinden şuan başka hastaneye sevk edilmesi tıbben mümkün değildir. Şu anda felçten söz edemeyiz, hastamızda böyle bir durum yoktur. Ancak gelişebileceği endişeyle takip ve tedavi ediyoruz" dedi.

BİRKAÇ GÜN İÇİNDE DURUMU NETLEŞECEK

Kadir inanır, beyin damar tıkanıklığı sebebiyle hastaneye kaldırılmıştır. Kendisi 3 yıl öncede benzer bir durum yaşamış. Yine bir beyin damar tıkanıklığı şüphesi ile hastanede takip ediyoruz. Bu tabloda birkaç gün geçmeden net bir şey söylemek doğru değil. O yüzden şuan kendisini takip etmek amacıyla yakından takip ediyoruz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20