Şaşkına çeviren görüntü sahile portakal vurdu

Dereden akıntıyla gelerek denize döküldüğü değerlendirilen çok miktarda portakal dalgalarla sahile vurdu. Turistler ve çocuklar gördükleri manzara karşısında şaşkına dönerken, ihbar üzerine bölgeye gelen ekipler, portakalların temizlenmesi için çalışma başlattı.

Şaşkına çeviren görüntü sahile portakal vurdu
banner22

Mersin’de dereden akıntıyla gelerek denize döküldüğü değerlendirilen çok miktarda portakal sahili kapladı. Rus turistler ve çocuklar gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü.

Tatil sitelerinin bulunduğu Erdemli ilçesine bağlı Arpaçbaşis Mahallesi sahiline yüzlerce portakal vurdu. Yüksek rakımdaki portakal bahçelerinin olduğu bölgeden Arpaçbahşis Deresi'ne atıldığı değerlendirilen portakallar, akıntıyla Akdeniz’e döküldü. Dere ile denizin buluştuğu bölgede dalgalar portakalları kumsala taşıdı.

Screenshot_11

TURİSTLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Sahilin büyük bir bölümü portakalla kaplanırken, hava sıcaklığının arttığı bölgeye Rusya’dan gelen turistler gördükleri manzara karşısında şaşırdı. Turistler fotoğraf çekinirken, çocukların bir köpeğe yakalaması için sürekli portakal atarak oyunlar oynaması dikkat çekti.

Mahalle sakinleri, Arpaçbahşiş Deresi'ne dökülen portakalların akıntıyla denize, oradan da sahile geldiğini aktardı. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler, portakalların temizlenmesi için çalışma başlattı.

Screenshot_12

Screenshot_13

Screenshot_15

Screenshot_16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20