Sosyal medyada tepki çeken paylaşım

Sırbistan asıllı ünlü isim Ivana Sert, geçtiğimiz yılın sonunda Sezer Dermenci ile hayatını birleştirmesinin ardından yeniden gündemdeki yerini aldı. Evsiz bir adamın fotoğrafını paylaşarak takipçilerine soru soran Sert’in sorusu, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sosyal medyada tepki çeken paylaşım
banner22

Bugün Ne Giysem? Programı ile hafızalara kazınan Sırbistan asıllı Ivana Sert, yaptığı paylaşım ile tepkileri üzerine çekti. Sunucu, stilist, moda tasarımcısı, ve Miss Belgrade tescilli mankeni, güzel isim Ivana Sert, evsiz olduğu anlaşılan bir adam üzerinden sorduğu sosuyla magazin gündemine yeniden oturdu.

"TARZ MI DEĞİL Mİ?"

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden evsiz olduğu anlaşılan bir adama ait fotoğraf paylaşan Ivana Sert, paylaşımına "Bu da bir tarz meselesi" notunu düştü. Ardından takipçilerine ‘Tarz mı değil mi?’ sorusunu yönelten Sert tepki topladı.

Kıyafetlerine astronomik paralar harcamadığını her fırsatta dile getiren 42 yaşındaki Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda kıyafetlerini zaman zaman kendisini diktiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

"ŞIK OLMAK İÇİN ZENGİN OLMAYA GEREK YOK"

“Şık olmak için zengin olmaya gerek yok, ben pazardan giyiniyorum. Alışveriş de yapıyorum, ikinci el markalar da kullanıyorum. Beni tanıyan bilir, çok fazla para harcamıyorum. Benim tek hobim ayakkabı; ayakkabının güzel ve deri olması gerek. Suni deri sağlıklı değil, Ayaklar önemli, kıymetini yaşlanınca anlıyoruz”

IVANA SERT KİMDİR?

Ivana Sert, modellik kariyeri öncesi on altı yaşına değin piyano ve bale okumuştur. Uzun yıllar yaşadığı Belgrad'ta düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olarak Miss Belgrade unvanını alan Sert, 1990'lı yıllarda Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmalara katılmıştır. 2002 yılında Türkiye'ye yerleşerek, İstanbul'da tanıştığı ve merhum iş adamı Mehmet Sert'in oğlu olan Sert Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yurdal Sert ile 2004 yılında Çubuklu, Beykoz'da evlenmiştir. Bu evliliğin ardından Türkiye sosyetesinin tanınmış çiftleri arasına katılan Ivana ve Yurdal Sert'in 31 Ekim 2006 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde dünyaya gelen Kayon Ateş adında bir oğulları vardır. Kendisinin moda anlayışına ithafen medya tarafından verilen İkoncan lakabı ile adını yıllarca çeşitli şekillerde duyuran Ivana Sert, Sırpça, İngilizce ve Türkçe bilmektedir.

Kendisi, 2011 yılında Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmıştır ve geçirdiği bir sağlık problemi nedeniyle, doktor tavsiyesi üzerine, yarışmadan on ikinci haftada çekilmiştir.

2012 yılında Ivana Sert, Kanal D'de yayınlanan Yalan Dünya dizisinin otuz dördüncü bölümünde konuk oyuncu olarak yer almış ve kendisini canlandırmıştır. Show TV'nin En Büyük Show adlı programının sunuculuğunu da üstlenen Sert'in ilk kitabı Bizimlesin yine 2012 yılında piyasaya çıkmıştır. Çeşitli fotoğraflarla zenginleştirilmiş bu kitap, moda ve güzellik üzerine tüyolar verme amacı gütmektedir. Ivana 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve önceden Bu Tarz Benim ismiyle yayınlanan, daha sonradan ismi İşte Benim Stilim olarak değiştirilen programda jüri üyeliği yapmaktadır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner17

banner19

banner21

banner16

banner18

banner20