48 saat içinde iki gizemli cinayet!

'Alexoui' takma adıyla polis tarafından tanınan Alexis Mavromichalis(45), Salı akşamı Acropolis, Lefkoşa'daki evinde vurularak öldürüldü.

Yayın: 04.11.2023 - 00:41

176 kez okundu

48 saat içinde iki gizemli cinayet!

Polis, bu olayın planlı bir cinayet olduğunu belirtti, buna neden olarak merminin, kurbanın dairesinin karşısındaki açık bir alanda gizlenmiş bir keskin nişancıdan geldiği bilgisi sunuldu.

Alexoui, akşam saat 9:30 civarında ikinci kattaki dairesinin balkonunda ayakta dururken karın bölgesinen vuruldu ve acil ameliyat sırasında Lefkoşa Genel Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Bir polis sözcüsü, Çarşamba sabahı CyBC (Kıbrıs Yayın Kurumu) radyosuna verdiği demeçte, Salı günkü cinayet ile pazartesi günü Limasol sahilinde erken saatlerde meydana gelen bir cinayet arasındaki bağlantıyı araştırdıklarını söyledi.

Thanasis Kalogeropoulos’un (54) da, 1 gün önce Limasol’un merkezindeki popüler bir plaja yakın bir yerde güneşin en parlak olduğu saatlerde vurulup öldürüldüğü biliniyor. Salı günü çıkan otopsi sonucuna göre Kalogeropoulos’un vücudunda 10 mermi izine rastlandı. Bunun ardından, Polis, yaptığı açıklamada daha fazla kan dökülmesinden endişeli olduklarını belirtti. Alexoui ve Kalogeropoulos, polisin de doğruladığı üzere, yerel raporlara göre iyi ilişkilere sahiptiler.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap