Başbakan Üstel: “Çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz”

Başbakan Ünal Üstel, Dünya Çocuk Günü’nde çocukların haklarını koruma ve hayallerini gerçekleştirme konusunda hükümetin kararlılığını bir kez daha vurguladı.

Yayın: 01.06.2024 - 12:25

84 kez okundu

Başbakan Üstel: “Çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz”

Bugün tüm dünyada olduğu gibi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de Dünya Çocuk Günü büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Başbakan Dt. Ünal Üstel, resmi Facebook hesabından yaptığı paylaşımda çocukların sevinç ve coşkusunu paylaştıklarını belirtti.

Başbakan Üstel, çocukların masum gülüşleri, umut dolu bakışları ve saf kalplerinin kendilerine ilham kaynağı olduğunu vurgulayarak, “Çocuklarımız, geleceğimizin umudu, yarınlarımızın teminatıdır. Onlara en iyi şekilde bakmak, sevgiyle büyütmek ve hayallerini gerçekleştirmeleri için her türlü desteği sunmak hepimizin görevidir.” dedi.

Hükümetin çocukların haklarını koruma ve onlara daha güzel bir gelecek sunma konusundaki kararlılığını belirten Üstel, “Onların hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başbakan Üstel, mesajını, “Çocuklarımızın neşe dolu sesleri ve kahkahaları hep daim kalsın! Dünya Çocuk Günü Kutlu Olsun!” sözleriyle tamamladı.

Bugün, tüm dünyada olduğu gibi, KKTC’de de çocuklarımızın sevinç ve coşkusunu paylaşıyoruz. Onların masum gülüşleri,…

Posted by Dt.Ünal ÜSTEL on Saturday, June 1, 2024

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap