Beşiktaş’da seçime adım adım

Beşiktaş, yaklaşan seçimle ilgili resmi tarihi açıkladı. Siyah-Beyazlılar, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının 10 Aralık Pazar günü yapılacağını duyurdu.

Yayın: 23.10.2023 - 19:51

310 kez okundu

Beşiktaş’da seçime adım adım

Bu önemli tarih öncesinde, 26 Kasım Pazar günü Beşiktaş’ın Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek. Ancak çoğunluk sağlanamazsa, ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü düzenlenecek.

Beşiktaş Kulübü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yönetim Kurulumuz, bugün yaptığı toplantıda Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirilme tarihlerini belirlemiştir. Buna göre; Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecektir.

26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü yapılacaktır.

Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 10 Aralık Pazar günü yapılacaktır. 10 Aralık Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.”

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap