Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Veri politikamız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim formu üzerinden bizlere sorabilirsiniz.
Gündemi yakala, kullanıcıların ve yazarların haberlerini takip et!
Ekonomi
Portallar
Eğitim
Bizi Takip Edin
Yayın: 05.02.2024 - 18:57
Güncelleme: 05.02.2024 - 18:59
224 kez okundu
Şampiyon Meleklerin trajik kaybının paylaşıldığı bu duygusal mesajda, yaşamlarını yitirenler sevgi ve özlemle anıldı.
Mesajda şu ifadelere yer verildi: “Adıyaman İsias Otel’de spor müsabakalarına katılmak üzere bulunan, her biri birbirinden değerli, akıllı, çalışkan, zeki, saygılı ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımız ile onları yetiştiren öğretmenlerinin ve ailelerinin bulunduğu 39 kişilik kafileden 35 canımızı kaybetmemizin üzerinden bir yıl geçti. Şampiyon Meleklerimizin acısını hala ilk günkü gibi derinden hissediyoruz. Ailelerin adalet arayışında, Doğu Akdeniz Üniversitesi olarak her daim yanlarında olduğumuzu ve Meleklerimizin isimlerini yaşatmak adına her zaman destek sunmaya hazır olduğumuzu ifade etmek isteriz.”
Adaletin bir an önce sağlanması, suç işleyen tüm faillerin “olası kast” ile yargılanarak hak ettikleri cezayı almaları temennisinde bulunulan mesajda, DAÜ’nün uzman kadrosunun her konuda yardıma hazır olduğu ve ailelere destek olmaktan mutluluk duyacakları belirtildi.
Mesajda, Şampiyon Melekler başta olmak üzere 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır dileme duyguları ifade edildi.
Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap
Henüz bildirimin bulunmuyor.