Girne Koruma Çevre Planı Değişiklik Önerisi ile ilgili bilgilendirme toplantısı salı günü yapılacak

Girne Belediyesi, Şehir Planlama Dairesi, Eski Eserler ve Müzeler Dairesi ile Anıtlar Yüksek Kurulu işbirliğinde hazırlanan Girne Çevre Koruma Planı Değişiklik Önerisi ile ilgili bilgilendirme toplantısı, 7 Kasım Salı günü saat 09.00 - 12.30 arasında, Girne The Arkın Colony Hotel Konferans Salonu'nda düzenlenecek.

Yayın: 03.11.2023 - 12:12

165 kez okundu

Girne Koruma Çevre Planı Değişiklik Önerisi ile ilgili bilgilendirme toplantısı salı günü yapılacak

Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ilgili devlet kurumları, meslek odaları, sivil toplum örgütleri, üniversite ve siyasi parti temsilcileri ile halkın görüşlerini almak ve bilgi sunmak amacıyla düzenlenecek olan toplantının “Halkın Katılım Toplantısı” adıyla gerçekleşeceği belirtildi.

Değişiklik önerisinin ayrıntılarını içeren rapor ve ekli haritalar, görüş bildirimleri ve öneri raporları için 7 Kasım Salı gününden itibaren 42 gün boyunca (18 Aralık 2023’e kadar) www.girnebelediyesi.com, spt.gov.ct.tr web sitelerinde ve Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası ile Şehir Planlama Dairesi’nde askıda olacaktır. Bu süre içinde halkın görüşlerini paylaşması ve önerilerde bulunması bekleniyor.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap