Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Veri politikamız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim formu üzerinden bizlere sorabilirsiniz.
Gündemi yakala, kullanıcıların ve yazarların haberlerini takip et!
Ekonomi
Portallar
Eğitim
Bizi Takip Edin
Yayın: 18.01.2024 - 15:02
Güncelleme: 26.01.2024 - 19:49
65 kez okundu
Gençlik Dairesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, Lapta Gençlik Kampı’nda gerçekleşen seminerde, Gençlik Dairesi Gençlik Merkezleri Halk Dansları Genel Sorumlusu Adem Öksüzoğlu tarafından sahneleme, sahne teknikleri, sahne ışık ve dekor konularında bilgi paylaşıldı.
Gençlik Dairesi Müdürü Hakan Özsaygın, Gençlik Merkezlerinde yaygın olarak verilen eğitim branşlarından birinin halk dansları olduğunu vurgulayarak, bu seminerin katılımcılara önemli bilgiler sağladığını belirtti.
Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap
Henüz bildirimin bulunmuyor.