Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Veri politikamız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim formu üzerinden bizlere sorabilirsiniz.
Gündemi yakala, kullanıcıların ve yazarların haberlerini takip et!
Ekonomi
Portallar
Eğitim
Bizi Takip Edin
Yayın: 02.04.2024 - 17:54
Güncelleme: 02.04.2024 - 19:08
143 kez okundu
KTÖS Sosyal ve Kültürel İşler Sekreteri Sevşen Dandana Özerce imzasıyla yapılan açıklamada, “üyemiz, sendikacı arkadaşımız, meslektaşımız, eğitim ve spor camiasının önemli bir ismi olan Cenker Kaya’nın anısına bir araya geliyoruz” denilerek, maç ve resepsiyona, Kaya’nın sevenleri ile tüm eğitim, basın ve spor camiasının davetli olduğu ifade edildi.
Maçın perşembe günü saat 15.30’da Küçük Kaymaklı Stadı’nda yer alacağı belirtilen açıklamada, resepsiyonun ise saat 17.00’de KTÖS Lokali’nde yapılacağı kaydedildi.
Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap
Henüz bildirimin bulunmuyor.