Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Veri politikamız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim formu üzerinden bizlere sorabilirsiniz.
Gündemi yakala, kullanıcıların ve yazarların haberlerini takip et!
Ekonomi
Portallar
Eğitim
Bizi Takip Edin
Yayın: 24.01.2024 - 14:44
Güncelleme: 26.02.2024 - 12:55
58 kez okundu
Vakıf tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, “Kış Okulu” etkinlikleri İyilik Evi’nde 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencilerini hedefleyecek. Program kapsamında, Okçuluk, Sokak Oyunları, Neo-Grafik Atölyesi, Müzik Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Tarım Atölyesi, Yaratıcı Drama Atölyesi, Sanat Terapisi Atölyesi, Origami Atölyesi, Ebru Sanatı, Tarih ve Kültür Gezileri, İyilik Atölyesi gibi çeşitli disiplinlerde atölye çalışmaları düzenlenecek.
Açıklamada, atölye çalışmalarının uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirileceği vurgulanarak, etkinliklerin katılımcılara zengin bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçladığı belirtildi.
Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap
Henüz bildirimin bulunmuyor.