Cem Yılmaz’ın gösterisinin bilet fiyatı Ricky Gervais’i ikiye katladı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yurt dışında dünyaca ünlü komedyen Ricky Gervais ile aynı salonda sahneye çıkacak.

Yayın: 12.02.2024 - 21:08

89 kez okundu

Cem Yılmaz’ın gösterisinin bilet fiyatı Ricky Gervais’i ikiye katladı

Yılmaz’ın ‘CMXXIV’ adlı yeni gösterisi, 7 Şubat’tan itibaren izleyicilerle buluşacak. Biletleri 495 TL ile 4 bin 400 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan Yılmaz’ın Viyana’da düzenlenecek gösterisi, dikkat çekici bir detayla gündeme geldi.

Ricky Gervais’in aynı salondaki gösteri bileti 60 euroya satılırken, Cem Yılmaz’ın aynı kategorideki bileti 125 euroya satıldı. Bu fiyat farkı, sosyal medyada ve Abese İrca hesabı tarafından dile getirilerek geniş yankı buldu.

Biletleri karaborsaya düşünce isyan etti

Cem Yılmaz’ın Türkiye’de dakikalar içinde biten gösteri biletleri geçtiğimiz günlerde 50 bin TL’den karaborsaya düşmüştü. 

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla duruma isyan eden Cem Yılmaz, “Ben yine üzerime düşen uyarıyı yapayım da… Sevgili arkadaşlar İstanbul’da bir ortalama gösteri bileti ne kadarsa benimki de o kadar. 30 yıl oldu… Yıllardır ‘karaborsa oluyor, lütfen almayın, yapmayın, etmeyin. Sahte bilet bile olur aman!’ desem de bu çocuksu çığlık bir anlam bulmuyor… Bunu denetlemesi, yasaklaması, yaptırım uygulamasını da eh ben yapacak olmadığıma göre tek çarem kalıyor gösteri yapmamak. Ha oldu… Son kez söylüyorum ben dört tane gösteri yapmıyorum 100 tane gösteri olacak bu sezonda. Biri, kurum gibi bilet satan bir site görünümüyle internet üzerinden hiçbir sorumluluk almadan ‘heyo bilet var 47.800’ deyince biri de almayıversen yahu! Allah aşkına yok biletler 50 bin, yok biletler 20 bin, yok biletler 100 üzerinden beni germeyin. Biletler kaç paraysa o kadar yahu… Abi önlerden var mı? Parasıyla ha! Ona hiç girmiyorum bile” demişti.

Cem Yılmaz’ın uluslararası arenada da adından söz ettirmesi ve bilet fiyatlarının Gervais’inkinden daha yüksek olması, gösterinin büyük bir kitle tarafından merakla beklenmesine neden olmuş durumda.

Yorum Yaz

Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır. (0)

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen Giriş Yap